Güven Ve Konfor İle Sorunsuz Yolculuklar...

Başkanın Mesajı

Awesome Image

Değerli arkadaşlarım;

40 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İstaş Turizm ikinci jenerasyon yönetim kadrosu ile sektörde öncü adımlar atmaktadır. Günümüzde batılı ülkelerin gelişmişlik seviyelerinde önemli yer alan teknoloji ve eğitimi bizlerde şirketimizde uyguluyor ve geliştiriyoruz. Özellikle son yıllarda gerçekleştirdiğimiz teknolojik ve eğitim yatırımlarıyla sektörümüzde dünya standartlarının üzerinde projeler gerçekleştirmekteyiz. Yaş grubu olarak geniş misafir porföyünde hizmet veren şirketimiz güvenlik ve konforu ön planda çıkarmaktadır.

Bizler aile şirketi olarak çıktığımız bu yolda profesyonel ve eğitimli kadromuzla sürekli gelişim içerisinde ilerliyoruz.

Dünya'da trafiğin en yoğun yaşandığı şehirlerden olan İstanbul’da misafirlerimizi huzur içinde okullarına, işlerine, evlerine, sevdiklerine ulaştırmak bizim en önemli görevimizdir. Misafirlerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.

Uzman kadromuz yönetiminde her gün 750 araçlık filomuzla binlerce personeli güvenliklerini ve konforlarını sağlayarak taşıyoruz. Standartlarımızın, eğitimimizin ve tabiki konforunuzun en iyi şekilde olması önemli ama sektörde farklılıklar oluşturmak adına İstaş sosyal sorumluluk projeleri ile hem doğaya hemde canlı yaşamlarına katkıda bulunmaktadır.

Amacımız güven ve konfor ile sorunsuz yolculuklar...